top of page
  • Auste Parulyte

One month with Le Corbusier + new love


[LT]:


Noras ir gražiai sukritusios aplinkybės padovanojo galimybę objektizuoti savo svajonę - aplankyti Le Corbusier projektuotą 'Cité radieuse de Marseille'. Ne tik aplankyti, bet ir ten pasidarbuoti - - - puikiai kuruojamoje ‘Kolektiv Cité Radieuse’ galerijoje su Viduržemio jūra pro langą, vasara alsuojančia puikios italų iliustratorės Olimpia Zagnoli (@olimpiazagnoli) paroda viduje, pietų pertraukomis (ir saulės palėdydtuvėmis) ant ikoniškojo stogo, vienas už kitą įdomesniais pastato lankytojais, su kuriais labai įdomu pabendrauti apie nieką arba apie labai kažką. Priartėjus rugsėjui, namą užpildė iš atostogų pargrįžtantys gyventojai, kurių didžiąją dalį su visa pagaba vadinu Personažais. Stebiu ir stebiuosi. Kasdien vis iš naujo.

Trečiadienis - paskutinė diena, kada džiaugsiuosi galimybe. Ir grįžtu! Nes laukia Kaunas ir rugsėjo 21 d. Iljinai namuose atidaroma paroda „Interpretuotas Kauno modernizmas“, kurios dalimi bus ir mano interjero objektai. Parodą kuruoja ‘Kolektiv Cité Radieuse’ drauge su Kaunas 2022 programa Modernizmas ateičiai.


: foto iš telefono archyvų

[EN]:


Thank you a lot to ‘Kolektiv Cité Radieuse’ (@kolektivciteradieuse) for the opportunity to experience the building and Marseille as a creative resident in your gallery! Within a month, I developed a special attachment to Marseille. I will see how the feeling materializes in the future.


: phone archyves


Comentarios


bottom of page